Barojošs ĶERMEŅA balzams ar Šī sviestu un smiltsērkšķu ekstraktu

balzams_kermena_mazsBalzams novērš ādas sausumu un lobīšanos, intensīvi mīkstina, dziedē un baro, tā izcilo iedarbību, barojot sausu, nogurušu un bojātu ādu, nosaka tas, ka vitamīniem un polinepiesātinātjām taukskābēm bagātā naktssveces eļļa, Šī sviests, kakao sviests, vīnogu kauliņu eļļa un smiltsērkšķu eļļa balzama gatavošanas procesā netiek karsēti augstāk par 50º C, tādējādi maksimāli saglabājot to sastāvā esošos vitamīnus un taukskābes.

Balzams piemērots sausas, nogurušas, arī saulē un vējā cietušas ādas atjaunošanai, tas viegli iesūcas un neatstāj taukainas pēdas. Iesaku balzamu izmantot ķermeņa, ja nepieciešms, arī sejas ādas košanai, maigi iemasējot tīrā mitrā, vai arī sausā ādā. Ādas dziedināšanai ieteicams uzklāt uz bojātajām vietām vairākas reizes dienā.

Balzams ir bagātināts ar E vitamīnu un laima ēterisko eļļu, kas sniegs uzmundrinājumu un svaiguma sajūtu.

SASTĀVĀ

Organisks, nerafinēts šī sviests. Pateicoties tajā esošajiem A, E un F vitamīniem, Šī sviests mīkstina sausu, sasprēgājušu ādu, aizsargā, dziedē un palīdz tai atjaunoties.

Bioloģiska kokosriekstu eļļa. Tā pasargā no brīvo radikāļu iedarbības, palīdz uzturēt ādas elastību, kavē grumbu rašanos. Šo eļļu āda ļoti labi absorbē, tādejādi tā pabaro arī ādas dziļākos slāņus.

Naktssveces eļļa ir bagāta ar polinepiesātinātajām taukskābēm, kas veicina ādas bioķīmiskos procesus, padarot to elastīgāku, tvirtāku, mazinot ādas niezi, raupjumu, lobīšanos un iekaisumu. Tā ātri iesūcas un atjauno sausu, nespodru, novecot sākušu ādu.

Vīnogu kauliņu eļļa satur C, E un D vitamīnus, pateicoties kuriem palēninās ādas novecošanās procesi, tā neaizsprosto poras un ātri iesūcas, neatstājot taukainu vai lipīgu sajūtu

Smiltsērkšķu ekstrakts bagāts ar Beta karotīnu (A provitamīnu), B sitosterīnu (D provitamīnu), E, K1, PP vitamīniem, minerālvielām un mikroelementiem, tam piemīt izcila pretiekaisuma un dziedējoša, ādu atjaunojoša iedarbība.

E vitamīns pasargā ādu no brīvo radikāļu un ultravioleto staru iedarbības, uzlabo tās dabiskās aizsargspējas, tādējādi kavējot novecošanos.

Laima ēteriskajai eļļai ir maigs un patīkams aromāts, kas sniedz uzmundrinājumu un saviguma sajūtu

Isopropyl Miristate jeb isopropilmiristāts ir augu izcelsmes taukskābju esteris, kurš veicina eļļu un sviestu labāku iesūkšanos ādā.

Ja vēlies pamēģināt gatavu produktu vai saņemt instrukcijas tā pagatavošanai, raksti – dzivakosmetika@gmail.com. Sastāvdaļas visas ir  iegādājamas Eko kosmētikas veikalos Rīgā. Ieteicams iegādāties arī mini svariņus, kur produktu var nosvērt ar precizitāti līdz 0.01 gramam, kā arī mini mikseri, ar kura palīdzību visas sastāvdaļas var sajaukt viendabīgā masā.

FacebooktwitterFacebooktwitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.