Mitrinoša ALVEJAS želeja ar HIALURONSKĀBI un C VITAMĪNU

Mitrinošā želeja lietojama pirms dienas vai vakara krēma, uzklājot to 10-15 minūtes pirms, vai arī kā patstāvīgs sejas kopšanas līdzeklis, īpaši karstās vasaras dienās, kad sejas ādai nepieciešama papildus mitrināšana.

Želejai ir izteikti maiga tekstūra, tā piemērota visu ādas tipu kopšanai –neveicina poru aizsprostošanos, mitrina un mīkstina. Tās aromātu iespējams pielāgot individuāli.

Pēc uzklāšanas sejas āda kļūst patīkami valga, maiga un tonizēta.

Želejas formula īpaši veidota tā, lai sniegtu ādai papildu mitrināšanu, vienlaikus stimulējot kolagēna sintēzi un tādējādi kavējot dabiskos ādas novecošanās procesus.

Želejas sastāvā esošā alvejas sula mitrina, nomierina un mazina ādas kairinājumu, hialuronskābe sniedz papildu mitrināšanu un veicina kolagēna sintēzi, C vitamīnam piemīt antioksidantīva iedarbība, tas mazina novecošanās procesus, uzlabo ādas toni un elastību, kā arī veicina poru sašaurināšanos, savukārt ferulskābe uzlabo C vitamīna stabilitāti un mazina UV staru kaitīgo ietekmi uz ādu.  

Mitrinošajai želejai pievienotais zaļās tējas ekstrakts, pateicoties tajā esošajiem polifenoliem un metilksantīniem sniedz ādai papildu aizsardzību pret ārējās vides un saules UV staru kaitīgo ietekmi, kā arī kavē ādas novecošanās procesus.

Pārējās sastāvdaļas:

Karagēna sveķi – polisaharīds kas iegūts no sarkanajām aļģēm. Tam piemīt ādu mīkstinoša un nogludinoša iedarbība.
Jojobas eļļa – pazīstama ar savu spēju līdzsvarot vielmaiņas procesus ādā, tā ātri iesūcas un neatstāj taukainu slāni

Glicerīns – mīkstina un mitrina

Ēterisko eļļu vai aromātu iespējams pievienot pēc vēlmes.

Mitrinošo želeju ir ļoti viegli pagatavot mājas apstākļos, vienkārši sajaucot iepriekš norādītās sastāvdaļas, jo tās visas ir viegli iegādājamas Eko kosmētikas veikalos Rīgā un uz tām visām ir norādītas ieteicamās procentuālās attiecības gatavajā produktā. Pirms tam ieteicams iegādāties mini svariņus, kur produktu var nosvērt ar precizitāti līdz 0.01 gramam, kā arī mini mikseri, ar kura palīdzību visas sastāvdaļas var sajaukt viendabīgā masā.

Iesaku pildīt 20 ml. vai maksimāli 30 ml. tilpuma trauciņā pēc izvēles. Ja vēlies pamēģināt gatavu produktu vai saņemt instrukcijas tā pagatavošanai, raksti – dzivakosmetika@gmail.com.

FacebooktwitterFacebooktwitter